İş dünyasının güçlü kadın temsilcilerinden Caroline Koç yoğun iş temposunu bir kenara bırakarak , soluğu doğal ortamlarda aldı. Doğayla ve hayvanlarla iç içe günlerini geçiren Koç'un bir gününe patili dostları da katıldı. Köpeklerle keyifli vakit geçiren Caroline Hanım çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabından "Sivas Kangalı" notuyla paylaştı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.