İş dünyasının tanınmış isimlerinden Osman Yazıcı, 72 yaşında aramızdan ayrıldı. Yaklaşık 15 yıldır hastalıkla mücadele eden Yazıcı, dün kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Eşi Meral Yazıcı ile birlikte tüm aile dostlarının katıldığı cenaze töreninde Osman Yazıcı'nın sevdikleri hazır bulundu. Tuncay Özilhan, Dilek Türker, Berna Çebi'nin de yer aldığı cenaze töreninin ardından katılanlar Yazıcı Ailesi'ne baş sağlığı dilediler. Yazıcı'nın naaşı, Üsküdar Şakirin Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Sahrayıcedit'teki aile mezarlığına defnedildi.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.