Akın-Gülin Öngör çifti, Manisa Akhisar’daki üzüm bağlarını HT Kulüp’e açtı… Yüzlerce dönüm arazide şarap üreten Öngör çifti, Manisa’daki hayatlarını, geçmişte yaşadıkları güzel anıları ve daha fazlasını HT Kulüp Yazı İşleri Müdürü Reşit ÖZET’e anlattı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.