Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği yönetim kurulu üyesi Hande Sezer Pekcan ve Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği üyesi Monik İpekel ve Feryal Sarımuratoğlu her yıl parıltı çocuklarının ünlü isimler ile sahnelediği ‘Hababam Sınıfı Parıltıyla’ tiyatro oyunu için provalara başladı. Çocuklarla birlikte çalışan Hande Sezer Pekcan bu anları sosyal medya hesabından paylaşarak çalışmalara başladıklarını duyurdu. Oyun 31 Mayıs'ta Zorlu PSM'de tiyatroseverleri ağırlayacak.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.