2012 yılında Ali Kürşat’la nikâh masasına oturan ve Ayvalık’a gelin giden Emine Boyner, 9 yıl evli kaldığı Kürşat'la geçtiğimiz yaz boşandı. Bu evlilikten bir kızı olan Emine Boyner, Ayvalık'ta kızıyla birlikte yaşamaya devam ediyor. Ocak ayında doğan ve 4 yaşına basan kızı Şira'nın yeni yaşını özel bir doğum günü mesajıyla kutlayan Emine Boyner sosyal medyadan şu cümleyi yazdı: ''Kim kimi büyütüyor belli değil. Canımın sihir perisi... Patikası bol yabani meyveli, sıcacık ışıklı, tılsımlı, şifalı otlu, iyi dostlu, binbir renkli ve açık olsun...''
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.