Başarılı iş insanı Cefi Kamhinin eşi Yasemin Kamhi, HT Kulüp editörü Aybala Yıldız'ın sorularını yanıtladı. Resim sanatını icra eden ve tablolarıyla sanatsevere ulaşmayı hedefleyen cemiyet hayatının ünlü ismi Yasemin Kamhi, özel hayatından resim tutkusuna birçok yönüne değindi. 'Tablolarımı herkes görsün diye halka açık bir sergi istiyorum' diyen Yasemin Hanım, pandemi döneminde resim yapmaya ağırlık verdiğini ve verdiği emeğin karşılığını almak harici bir maddi kaygısı olmadığının altını çizdi.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.