Koronavirüs günlerinde annesi Ayten Boyner ile babası Ali Osman Boyner'i çok özleyen Cem Boyner, onların yanına koştu. Önlemleri en üst seviyede tutan ve tulumundan maskesine kadar hiçbir detayı atlamayan Cem Boyner, ailesine kavuştu. Sosyal medyadan bu fotoğrafı paylaşan Cem Bey, ''Anacığımı Babacığımı ziyaret..Sokaktan geldiğim için tedbir son raddede.. 7 hafta çok uzun zaman hasrete tahammül için..Güzel idare ettik hamdolsun.???? Tedbirin fazlası olmaz ..mesafeli de olsa kavuşmak paha biçilmez. Kafamızı kullanıp elden geldiğince dikkatli davranırsak bunu da aşacağız evelallah'' diye yazdı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.