Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve iş insanı Güler Sabancı, dün akşam gerçekleşen ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın tek kişilik gösterisini izledi. CMYLMZ-Diamond Elite Platinum Plus gösterisini izlemeye giden Sabancı, gösteri boyunca keyifli saatler geçirdi. Gösteri sonrasında Cem Yılmaz'ı kulisinde ziyaret eden Güler Sabancı, Yılmaz'la çektirdiği fotoğrafı "Çok kıymetli!Cem Yılmaz güldürdü, özgürleştirdi, İyi geldi, iyi ki var" notunu düşerek paylaştı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.