Pera Palas Otel'in sahibi işkadını Demet Sabancı Çetindoğan, dün kendi otelinde misafirlerini ağırladı. Öğle yemeğinde annesi Özcan Sabancı ve Emine Sabancı Kamışlı ile yemek yiyen Demet Hanım, aile dostlarıyla uzun süre keyifli bir sohbet içerisindeydi. Anne-kızın oldukça keyifli olduğu gözden kaçmazken, Demet Sabancı Çetindoğan yemekten özel bir fotoğraf karesini sosyal medyadan yayınladı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.