Şehrin en değerli sanat etkinliklerinden biri olan Contemporary İstanbul ön izleme etkinliğinde sanatçı Emre Yusufi’nin “Divine Selfie” adını verdiği selfie çeken Herkül’ü tasfir eden eseri sanat severlerden büyük ilgi gördü. Herkül heykeli ile selfie çeken ünlü isimler arasında Hacı Sabancı, Nazlı Kayı, Engin Altan Düzyatan, Levent Erden, Suzan Toplusoy, Gökhan Çarmıklı, Bahar Tangır, Raula-Mehmet Habbab, Begüm Eyilik, Canan Bolak, Cem Kalyoncu, Ece Kurdoğlu, Selim-Binnur Gazioğlu da yer aldı. Misafirler,Herkül heykelinin elinde bulunan Samsung Galaxy Note9’un S Pen kalemi ile, telefona dokunmadan kamerayı uzaktan kumanda ederek selfie çektiler.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.