HT KULÜP

Eli kınalı gelin...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

27 Kasım'da İstanbul'da Baver Özalp'la evlenecek olan 29 yaşındaki işkadını Pelin Akın, Türk örf ve âdetlerine uygun olarak kına gecesi yaptı. Kaftan giyip eline kına yakan Akın'ı sosyeteden yakın dostları da yalnız bırakmadı.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan ve TÜSİAD'ın en genç üyesi 29 yaşındaki Pelin Akın yuvadan uçmaya hazırlanıyor. 27 Kasım'da nişanlısı Baver Özalp'la İstanbul'da dünya evine girecek olan Pelin Hanım, önceki akşam ailesi ve yakın arkadaşlarının katılımıyla kına gecesi düzenledi. Türk örf ve âdetlerine uygun olarak yapılan kına gecesinde, en ince
ayrıntısına kadar Pelin Akın'ın imzası vardı. Kaftanından el işlemeli mendillere, davetlilere dağıtılacak süslerden teflere kadar her detayla bizzat ilgilenen Pelin Akın, bu özel gecesinin kusursuz geçmesi için elinden geleni yaptı. Kına kızlarıyla mekâna davullar eşliğinde gelen gelin adayı Akın, eline kına yakıldıktan sonra hareketli parçalar eşliğinde oynadı. Yakın arkadaşları İdil Fırat, Irmak Köseoğlu ve Neslişah Alkoçlar Düzyatan’ın kendisini yalnız bırakmadığı kına gecesinde, davetlilere Hint kınasıyla geçici dövmeler yapıldı. Gecenin finalinde damat adayı Baver Özalp, kına gecesinin yapıldığı mekâna gelerek gelinle dans etti.

#video için tıklayınız#210416#

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR