HT KULÜP

Olaylı boşanmada gizli hesap şoku

HABERİN FOTOĞRAFLARI

21 yıllık eşi Kemal Gülman'a kendisini genç bir kızla aldattığı gerekçesiyle 200 milyon liralık boşanma davası açan Feryal Gülman, merhum annesi Nihal Sarımuratoğlu adına Kemal Gülman tarafından gizli bir hesap açıldığı ve buradan yurtdışına para yolladığı iddiasıyla mahkemeye başvurdu.

Sosyetenin ünlü ismi Feryal Gülman'la 82 yaşındaki eşi Kemal Gülman'ın boşanma davaları devam ederken şu sıralarda ortaya çıkan gizli bir hesap ikilinin arasını bir kez daha bozacak gibi görünüyor. Kemal Gülman’ın 2013 yılında hayatta olan
kayınvalidesi yani Feryal Gülman’ın annesi Nihal Sarımuratoğlu adına bir hesap açtırdığı, geçtiğimiz yıl vefat eden Nihal Hanım’ın hesabından yurtdışına milyon lira olduğu iddia edilen rakamlarla para transferi  gerçekleştirdiği söyleniyor. Merhum Nihal Sarımuratoğlu  üzerinden yurtdışına para yolladığı konuşulan Kemal  Gülman'ın, sahte evrak düzenleyerek Sarımuratoğlu'ndan vekâlet aldığı iddia edildi. 2013 yılında merhum annesi adına bankada açılan hesabı fark eden Feryal Gülman ve ağabeyi Ahmet Ferit Sarımuratoğlu'nun banka hesabını incelemeye aldıkları, ancak annelerinin vefatından sonra yasal süreci başlatabildikleri öğrenildi. "Bu işin peşini bırakmayacağım" diyen Feryal Gülman, geçtiğimiz hafta mahkemeye başvurarak merhum annelerinin adına açılan hesabın incelenmesini talep etti.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR