Türkiye’deki markaların yönetim kurulu başkanları, CEO’ları ile üst düzey yöneticileri Birleşmiş Markalar Derneği’nin (BMD) düzenlediği Yaza Merhaba Buluşması’nda bir araya geldi. BMD Başkanı Sami Kariyo, perakende sektörünün sürekli olarak dinamik olmayı zorunlu kıldığını vurgulayarak düzenledikleri yaza merhaba buluşmasıyla bir nebze de olsa bu yorgunluğu atmaya çalıştıklarını söyledi. Oldukça eğlenceli geçen geceye, Rıfat Elhadef, Ayşen Zamanpur, Haluk Özmutlu, Aslı Karadeniz, Saruhan Tan, Mete Sönmez, Seyit Nebati, İsmail Kutlu, Volkan Atik gibi ünlü isimler katıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.