Raffles İstanbul Zorlu Center Executive Chef’i Omar Mosquera Mallen’in dokunuşuyla yenilenen Rocca Brasserie, geçtiğimiz günlerde Zorlu Ailesi’nin buluşmasına ev sahipliği yaptı. Ahmet Nazif Zorlu ve eşi Zülal Zorlu’nun ev sahipliği yaptığı özel davete; Berrin-Olgun Zorlu, Çiğdem-Adil Solak, Şule-Serdar Cümbüş, Tomru-Fatih Dereköylü, Selen Melik gibi isimler katıldı. Zorlu Ailesi; Akdeniz’e kıyısı olan bölgelerden Güney Avrupa’dan İtalya, Fransa, Kuzey Afrika’dan Tunus, Fas, Doğu Akdeniz’den ise Lübnan, Mısır, Yunanistan ve Türk mutfaklarının imza tatlarından derlenen yeni menüyü de deneme imkanı buldu. Ahmet Nazif Zorlu, Rocca Brasserie’nin yenilenen konsepti ve menüsü hakkında Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü Christian Hirt’ten bilgi aldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.