HT KULÜP

Şok ayrılık, sürpriz aşk

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Yıllara meydan okuyan evliliklerinde sorunlar olduğu söylenen Kaya-Aslı Ersu çifti, yaklaşık bir yıldır ayrı yaşıyor. Kaya Ersu’nun, sekiz aydır Ebru Mengenecioğlu ile aşk yaşadığı konuşuluyor.

Yıllardır mutlu evlilikleriyle cemiyet hayatının örnek çiftleri arasında gösterilen işadamı Kaya Ersu ile eşi Aslı Ersu’nun arasına kara kedi girdi! Son iki yıldır aralarının limoni olduğu  söylenen ve bir yıldırevliliklerinde sorun  yaşadıkları için evlerini ayıran Ersu çifti, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Evleriyle birlikte hayatlarını da ayırdıkları konuşulan ikili, en son iki yıl önce birlikte görüntülenmişti. Aslı Ersu’yla ayrı kaldıkları iki yılın sonunda Kaya Ersu kalbini başka bir  güzele kaptırmış. Kaya Bey’in kâğıt üzerinde evliliği hâlâ devam ettiği için de aşkını gizli kapaklı yaşadığı konuşuluyor. Kaya Bey’in gönlünü kaptırdığı isim sosyeteye pek yabancı değil, StarTV ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisinin çekildiği, Kandilli’deki Edip Efendi Yalısı’nın sahibesi iç mimar Ebru Mengenecioğlu.

Sekiz aylık bir aşk hikayesi

Ebru Hanım’la arkadaşları vasıtasıyla sekiz ay önce tanıştıkları konuşulan Kaya Ersu, sevgilisiyle Türkiye sınırları dışında tatil yapıyormuş. Aşkını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kaya Bey’in boşanmak için gün saydığı sosyetede kulaktan kulağa konuşuluyor.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR