HT KULÜP

'Hayaller sınırsızdır'...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Türkiye'de 0-18 yaş arası gören görmeyen ve çok engelli çocukların kendi yaşıtlarıyla aynı okullarda okumalarına destek olmaya çalışan Parıltı Derneği ve Hotiç işbirliğinde ortak bir proje başlatıldı.

Engelli çocukların kendine güvenen, çevresiyle uyumlu, meslek sahibi ve toplumda saygın yeri olan mutlu bireyler olabilmeleri amacıyla yola çıkan Parıltı Derneği ile Hotiç, "Hayaller Sınırsızdır" projesini başlattı. Engelli çocuklar yararına gerçekleştirilen proje, Zorlu Center Morini’de verilen bir davetle tanıtıldı. Proje kapsamında görme engelli çocukların resimlerinden oluşan desenler, markanın çantalarında hayat buldu. Görme engelli çocuklar, resim atölyesinde hayal güçlerinde yaşayan dünyaları renklerle resmettiler.

Tüm gelir Parıltı Derneği'ne

Atölye boyunca Hotiç Marka Yönetimi Direktörü Mukadder Şimşek, Tasarım Direktörü Berat Hotiç Mutuşoğlu ve Sosyal Medya Yöneticisi Eda Mutuşoğlu çocuklara yardım ederek onların renkli tasarımlarına katkıda bulundu. Proje sonucunda ortaya çıkan çantaların satışından elde edilecek tüm gelir Parıltı Derneği'ne aktarılacak.

Onur AYDIN

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR