HT KULÜP

Beyoğlu'nda ödül gecesi

HABERİN FOTOĞRAFLARI

'Itri Türk Mûsikîsi Ödülleri', Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın ev sahipliğinde düzenlenen törene, iş, cemiyet, siyaset ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Beyoğlu Belediyesi ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü tarafından ikincisi düzenlenen “Itri Türk
Mûsikîsi Ödülleri” sahiplerini buldu. Önceki akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlenen ödül törenine Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın yanı sıra sanat, iş ve siyaset dünyasından ünlü isimler katıldı. Geceye katılan isimler arasında Adnan Polat, Ömer-Aslıhan Abacı, Esra Ekmekçi, Nuri Çolakoğlu, Selma Türkeş ve Yaşar Aşçıoğlu da vardı. Bekir Ünlüataer ile Elif Güreşçi’nin konserleriyle renk kattığı ödül töreni yoğun ilgi gördü. Ödül töreninde konuşma yapan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan “Itri’nin dokunuşuyla hep genç olan bu güzel besteler,  bizi bir safta  buluşturmaya devam edecek. Itri ödüllerinde bu güzelliği anmak, kabalık ve kötülük içinde yoğrulan dünyanın geleceği için gerçek bir umuttur” dedi.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR