HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay aslan etkisiyle başlıyoruz. Kimliğimizi ön plana çıkartacak işlerimizin peşinden bu hafta rahatlıkla gidebiliriz. Temmuz ayı merkürün düzelmesiyle beraber etkili iletişimi öne çıkarabilir. 04 temmuz Cuma günü oluşan güneş- plüton karşıtlığıyla otorite sahipleriyle güç çekişmelerine ve ego savaşlarına açık olacağız.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; nazik, anlayışlı, çekici, sadık, güvenilir bir insansınız. Zekanız iyi çalışıyor ama çevrenize karşı kendi sınırlarınızı iyi çizmeniz gerekecek. Yeteneklerinize güvenmeli ve özgürlük duygunuzu geliştirmelisiniz. Bu sene, hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Koç Burcu: Bir arada olduğunuz veya flört ettiğiniz insanla aynı mantık ve duygu çerçevesinde hareket edebilirsiniz. Birbirinizi eğlenceli ve keyifli olaylar için kolay gaza getireceksiniz.

Boğa Burcu: Vaktinizin çoğunu evinizde geçireceksiniz, uzun zamandır ihmal ettiğiniz işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi ihmal ettiğiniz gibi bir düşünce aklınızdan bile geçmesin.

İkizler Burcu: Yapacağınız işlerde çevrenizdeki insanlardan ve özel hayatınızdan destek görmeniz mümkün. Bir tek iş sorumluluklarınız gün içinde sizi aşağıya çekebilir veya duygusal yetersizlikler yaşamanıza neden olabilir.

Yengeç Burcu: Ev ve aile hayatınız konusunda sahip olduklarınız sizin için önemli olacak. Yapmanız gereken işlerinizi ve halletmeniz gereken parasal konuları rahatlıkla halledeceksiniz.

Aslan Burcu: Yakın çevrenizle bu Pazartesi beraber hareket edecek, duygusal konularda mantıklı yanlarınızla sorunlarınıza kolay çözümler bulacaksınız. Aile hayatınızdaysa aynı destekleri bulmanız kolay görünmüyor.

Başak Burcu: Derin düşünceler, yalnız kalma arzusu veya düşüncelerinizi insanlardan gizleme isteğiniz yoğun olabilir. Parasal konularda mantıklı ve çözümcü yaklaşımlarınız olacak. Para işlerinizi bugün kolay halledeceksiniz.

Terazi Burcu: Bugün yalnız kalmayacak ve gruplarla hareket etmekten keyif alacaksınız. Hayatınıza dair sorumluluk almanız gereken veya yönlenmeniz gereken konularda arkadaşlarınız size yardımcı olacaklar.

Akrep Burcu: İş hayatınızdaki gelişmeler konusunda, başka insanlara yardımınızda fazla olacak. Daha önceden yaptığınız yardımların karşılığını iş alanlarınızda göreceksiniz.

Yay Burcu: Bugün dış ortamlarda, arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizin konularına vaktinizi harcayabilirsiniz. Yine tecrübeli bir arkadaşınızdan tavsiyeler almanız mümkün. Toplu olarak hareket edeceksiniz.

Oğlak Burcu: Bugün iş ortamlarınızda  ciddi adımlar atarak ve sorumluluk alarak ilerlemeyi tercih edeceksiniz. Kafanız güçlü ve ciddi konularla dolu olacak. Sosyal ortamlarda parasal konular üzerinize ağırlık gibi çökmesin.

Kova Burcu: Seyahatlere ve eğitime, medyaya dayalı iş alanlarınızda duygularınızı organize etmesini başaracak ve mantıklı bir şekilde hareket edeceksiniz. Keyfiniz genel olarak iyi olacak.

Balık Burcu: Yaşadığınız bazı şeyler sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu size hatırlatabilir. İş ortamlarınızdaysa, başkalarının parasal sorumluluklarını üstlenerek hareket etmeye meyillisiniz.

Etiketler
Hande Kazanova BURÇ
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR