HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gökyüzünde oluşan bu haftanın en olumlu açısı, Merkür- plüton etkileşimiyle  araştırma yapacağımız ve derine inmek isteyeceğimiz işlerimiz için olumlu etkiler altındayız. Önemli ve güçlü insanlardan fikirlerimiz veya uygulamaya koyacağımız konular için destekler alabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; inanılmaz dürüst bir yapınız var.  Ailenize ve kendi yuvanıza düşkünsünüz ama zaman zaman herşeyden uzaklaşma isteği sizi zorlayan noktalardan biri olacaktır. Bu yıl, etkili ve önemli konuşmalar içinde olacak, önemli adımlar atacaksınız.

Koç Burcu: İş konularında sizden daha yetkili olan insanlarla konuşmalarınız öne çıkabilir. İş konularına yaklaşımınız maddiyatçı olabilir ama parasal konularda çözüme yönelik hareket edeceksiniz.

Boğa Burcu: Dış ortamlarda etkili ve güçlü insanlar, hayatınıza yönelik kararlarda size ön ayak olabilirler. Seyahat, eğitim, hukuk veya ticaret konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak.

İkizler Burcu: Başkalarını henüz haberdar etmediğiniz planlarınız için kafanızda güzel çözümler ve süreçler üreteceksiniz. Düşünce gücünüz sağlam olacak, edebiyat veya yazımla uğraşıyorsanız şanslı bir gün.

Yengeç Burcu: Bugün, partnerinizden veya ortağınızdan geleceğinize dayalı işleriniz için güzel yardımlar alabilirsiniz. Önemli organizasyonlar için konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artabilir.

Aslan Burcu: İş arkadaşlarınızdan veya çalıştığınız ortamlardaki güçlü insanlar, kariyerriniz adına sizin arkanızda olacaklar.  İşinizi bilinçli ve etkili bir şekilde yapmanız size çok güzel kapılar aralayabilir.

Başak Burcu: Hayatın keyifli önlerine odaklanan güçlü yapınızla dış ortamlara dayalı işlerinizde harikalar yaratabilirsiniz. Diğer insanlarla anlaşmakta zorlanmayacak, düşüncelerinizi etkili bir şekilde onlara sunabileceksiniz.

Terazi Burcu: Aile hayatınızda fikir ve düşüncelerinden yararlanacağınız bir insan, ortaklaşa para alanlarınızda size yardımcı olabilir. O insanın fikir ve deneyimleri sorunlarına çözüm bulmak adına sizi rahatlatabilir.

Akrep Burcu: Yakın çevrenizde bulunan bir insandan özel hayatınız veya ortaklı işleriniz adına istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Özel hayatınızda fikirlerinizi etkili bir biçimde ortaya  koyuyorsunuz.

Yay Burcu: Bugün, maddi konularda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. İş getirileriniz ve uğraşılarınız bu dönem size güzel fırsatlar sunabilir. Aşk hayatınızda veya çocuğunuzl ilgili konularda bugün kendinizi iyimser hissedeceksiniz.
Oğlak Burcu: Eğleceye, sanata, yaratıcılığa dayalı işlerinizde gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Kişiliğinizdeki değişimler ve güçlü oluşumlar, hayata eğlenceli bir perspektiften bakmanıza neden oluyor.

Kova Burcu: Güçlü gözlem yeteneğiniz ve doğru yönlendirmelerle, aile hayatınızda veya amlak alım satım konularında kafanıza çözüme yönelik çalışacak. Gizli insanlardan destek alabilirsiniz.

Balık Burcu: Güçlü ve etkili sosyal çevrenizdeki insanlardan iletişime dayalı her tür konuda istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Gücünüzü sosyal ortamlarda iyi bir şekilde ortaya koyacaksınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR