Atelier Fiori 52’nin kurucusu Begüm Tellioğlu ve Openhaus işbirliği ile gerçekleşen yeni yıl partisiyle yeni yıl kutlandı. Kasım ayında görkemli bir etkinlik ile kapılarını açan Openhaus, Atelier Fiori 52’yi kattığı bugünlerde hem Atelier Fiori 52’nin 1. yılını hem de yeni yılı Openhaus Nişantaşı’nda özel davetlileri ile birlikte kutladı. İş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerininde katıldığı partide müzik grubu canlı performansları eğlenceli dakikalar yaşattı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.