Başarılı turizmci NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, çocukları Bora ve Ela ile birlikte Anadolu Yakası'ndaki evlerinin kapısını ilk kez HT Kulüp’e açtı.
Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Kartal Cumhuriyet İlköğretimi Bahçesin de 5. Anaokulunu açılışını gerçekleştirdi.
Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği, Develi Nişantaşı’nda Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi.
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un düzenlediği ‘QNB Finansbank’la Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz’ projesi, keşif rotalarına devam ediyor. Projenin bu kez durağı tarih içindeki önemi yadsınamayan Hatay oldu.
'Çocuklarımız İçin Bir Aradayız Çalıştayı’nda buluşan ünlü isimler, istismar ve şiddete çözüm üretmek için bir araya geldi
Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği, ramazan ayının ilk gününde çocuklar için iftar yemeği verdi
Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Pervin Ersoy'unda katılımıyla yeni anaokulunu açtı
Nihan Yardımcı Çetinkaya’nın ‘Hafıza’nın Gizli Katmanları’ adlı yeni sergisi Aria Art Gallery İstanbul’da sanat severlerle bir araya geldi.
Bizim Çocuklarımız Derneği, 2019 yılının ilk yemeğini Nişantaşı Develi Restoranda iş, cemiyet ve sanat dünyasınında katıldığı öğle yemeğiyle verdi.
Türkiye'nin en önemli futbol takımlarını aynı projede buluşturan Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği, Bizce Yapım'la ortak olarak yürüttüğü Onların Gözünden Futbol Dünyası projesiyle futbolun yıldızlarını bir araya getirdi. Projede yer alan kulüplerin yanı sıra iş, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan özel tanıtım gecesi Grand Pera Emek Sahnesi'nde gerçekleşti.
Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Başkanı Sinem Nefesoğlu, sonbaharda hazırlayacağı yeni projeler için Bodrum'da enerji depoluyor.
Bizim Çocuklarımız Derneği, 2018 yılının ilk yardım yemeğini Etiler Scarlet Restaurant'ta gerçekleştirdi.
Tiffany&Co Collection Yönetim Kurulu Başkanı Dilek Ertek ve Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sinem Nefesoğlu'nun ev sahipliğinde Zorlu Center'da yılbaşı daveti gerçekleşti.
Bizim Çocuklarımız Derneği, dün Ebru Sanver'in ev sahipliğinde bir davet düzenledi.
Genç Paylaşım Derneği, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın eşi Müberra Çalışkan'ın desteği ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün özel çocuklarına umut oldu.
Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği Beşiktaş bölgesinde ikinci anaokulunun temelini atmaya hazırlanıyor.
Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Hülya Kalyoncu, 'Yıldız Porselenleri' adlı kitabının lansmanını özel bir davetle gerçekleştirdi.
İyi yürekli 9 kadın bir araya gelerek, yardıma muhtaç çocuklar için 'Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği'ni kurdu.
10 YIL önce kurduğu Dyla markasıyla tekstil sektörüne adım atan başarılı işkadını Ayşegül Toplusoy, kendi tasarımlarını giymekten büyük keyif alıyor. Hayallerini gerçek dünyaya taşıyan Ayşegül Hanım, tasarımlarını daha iyi taşıdığına inanıyor. Kızının isminden ilham alarak kendi markasına Dyla ismini bulan Toplusoy, iş hayatından, kızıyla olan ilişkisine ve markasının 10. yıl mutluluğuna kadar her şeyi htkulup.com’a anlattı.
Ekranların ilk ve tek cemiyet haber programı HT Kulüp bu hafta da dopdolu... Eğitim,...
Başarılı iş adamı Hamdi Akın'ın kızı Pelin Akın ile Hadi-Sema Özalp çiftinin oğulları Cem Baver...
Arzu Sabancı, Berrin Zorlu ve Zafer Kozanoğlu'nun katılımıyla destek verdiği UNICEF'in 70....
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.