HT KULÜP

Doğum sonrası değişimler

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Doğum kilolarından hızla kurtulan sosyetenin ünlü anneleri, doğum sonrası verdikleri kilolarıyla herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Eski formlarına kısa sürede dönen hanımlar, mucize değişimleriyle zayıflamak isteyenlere örnek oldu.

Hamilelikleri boyunca bebeklerinin sağlığı için sağlıklı beslenerek kilo alan  sosyetenin ünlü anneleri de bu yaza incecik girmeyi hedefliyor. Doğum sonrası kilolarından hızla kurtulan hanımların, inanılmaz değişimleri herkesi şaşırtıyor. Emzirme döneminde spor yaparak kilo vermelerine katkı sağlayan sosyetik anneler, hiç doğum yapmamış gibi görünüyor. Doğumdan kısa süre sonra kilo vererek muhteşem değişime imza atan ünlü anneleri sizler için derledik. Geçtiğimiz ay doğum yapan Hilal Kosif Piles’in Bebek’teki son hali görenleri şaşırttı. Bir ay önce doğum yaptığı hiç belli olmayan Piles, zayıflamaya devam ediyor. Doğuma 66 kilo girip 52 kilo çıkan Derin Mermerci Aydın, kısa sürede eski formuna kavuştu. Kilo vermesini genlerine
bağlayan Aydın, 50 kilo oldu. Doğumdan sonra kolayca kilo veren isimler arasında yer alan Neslişah Alkoçlar Düzyatan, doğumdan 1 ay sonraki haliyle kilolarından kurtulduğunu gözler önüne serdi.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR