Haftasonu Ay İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak için harika bir iki gün. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, konferans, seminer, tanıtımlar için bu tarihlerden yararlanın.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; hayatınızda şansınızı kendiniz yaratacak ve oldukça keyifli bir yaşam süreceksiniz. Çok çabuk ilgi çekiyorsunuz ve bulunduğunuz çevrelerde desteklenme ihtimaliniz çok yüksek. Duygusallığınızı ön plana çıkaracak oluşumlardan uzak durmayın. Bu sene, maddi konularda aradığınız desteği bulacaksınız.
Koç Burcu: Bugün yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanacak. Beklenmedik sürpriz olaylarla karşılaşabilir, değişik bir gün geçirmeyi arzulayabilirsiniz. Enerjinizi yükseltmeniz ve kendinizi biraz zorlamanız gerekiyor.
Boğa Burcu: Bugün, parasal konulara veya sahip olduğunuz eşyalara daha fazla düşkünlük gösterebilirsiniz. Kafanız iş ortamlarınızdaki bir görüşme veya konuşmada olabilir.
İkizler Burcu: Bugün, şartlar sizden yana olacak, kendinizi aktif hissedecek, bu iki gün yerinizde duramayacaksınız. Sizi heyecanlandıracak şeyler duyabilir, gün içinde olaylara iç güdüsel tepkiler verebilirsiniz.
Yengeç Burcu: Bugün iletişime geçmek ve insanlarla bir şeyler paylaşmak size zor gelebilir. İçsel huzurunuz için meditasyona yönelmek, yazı yazmak, sevdiğiniz bir kitabı okumak, geçmiş fotoğraflara bakmak hoşunuza gidebilir.
Aslan Burcu: Bu cumartesi sosyal ortamlarınız ve arkadaşlarınızla olan planlarınız devrede olabilir. Aktiviteler, organizasyonlar, gruplar ve kalabalık ortamlar enerjinize daha uygun olan yerler.
Başak Burcu: Bu cumartesi hareketli etkilerle kalabalık ortamlarda bulunmak veya iş alanlarınıza kanalize olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda bugün duygularınız biraz karmaşık olabilir.
Terazi Burcu: Bugün uzak çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olacaksınız, özellikle iş alanlarınızda güzel ve esnek etkilere sahipsiniz. Duygularınıza göre karar vermeyin. Mantığınız bugün sizi daha doğru yönlendirecek.
Akrep Burcu: Bugün ortaklaşa para alanlarınız devrede olacak. Aşk hayatınızda bir tarafınız çok duygusal, diğer tarafınız mantıktan uzaklaşmamanız gerektiğinin farkında, tutkular devreye girerse, kıskançlık yapabilirsiniz.
Yay Burcu: Bugün özel yaşantınız ve ikili ilişkilerinizde karşı tarafın düşünceleri sizin için daha önemli olabilir. Yaratıcılık isteyen işlerinizde beklenmedik konuşmalara açık olun. Ani çıkacak fırsatlarınız olabilir.
Oğlak Burcu: Bugün iş ve hizmet alanlarınızın uğraşıları vaktinizin çoğunu alabilir. Olaylara çok duygusal yaklaşmayın zira bu aralar yakınçevrenizden fazlasıyla etkileniyorsunuz.
Kova Burcu: Eğlenceli, aktif ve özel hayatınıza düşkün olacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hayatınıza dair önemli kararlarınızda aşk hayatınız belirleyici bir rol üstlenebilir.
Balık Burcu: Beklenmedik olaylarla karşılaşmak kafanızı karıştırmasın. İçsesiniz sizi önemli olaylarda doğru şekilde uyaracak. Bugün aile hayatınızda keyfinizi arttırmanın yollarını bulacaksınız.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR