Rahmi M. Koç Müzesi, 23 Nisan’da çocuklarla el ele veriyor, hazırladığı eğlenceli etkinliklerle bayram coşkusunu ikiye katlıyor. Müzenin sosyal medya hesaplarından gün boyu paylaşılacak videolar ile çocuklar fiziksel mesafeye rağmen bir olacak, dünyaya sevgi ve kardeşlik mesajı verecek. Rahmi M. Koç Müzesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100’üncü yılının kutlandığı bu anlamlı günde müze, koronavirüs nedeniyle evlerinde kalan çocukların bayram heyecanına sosyal medya hesaplarından gün boyu paylaşacağı videolarla ortak oluyor.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.