HT KULÜP

Cadde ve AVM turu

HABERİN FOTOĞRAFLARI

İş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri İstanbul'un gözde semtleri ve elit AVM'lerinde objektiflere yansımaya devam ediyor.

Sosyetenin ünlü ismi Semahat Arsel ile eski dostu müzayedeci Raffi Portakal, geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaydı. Düzenleyeceği
müzayede öncesi Semahat Hanım'la buluşan Raffi Bey, bir süre birlikte vakit geçirdi. Hoş sohbetin ardından Arsel'i uğurlayan Raffi Portakal, Semahat Hanım'a aracına kadar eşlik etti. İşadamı Mehmet Tara’nın eşi Selin Tara, Akmerkez'den alışveriş  yapan ünlü isimler arasında yer aldı. Sinan ve Zeynep Defne adında iki çocuğu olan Selin Hanım, üçüncü çocuğuna ise yaklaşık 5 aylık hamile olarak objektiflere yansıdı. Tara, oğlu için kırtasiyeye uğrayıp kalem defter aldı. Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner’in ikiz kızlarından Ayşe Boyner, Akmerkez'deydi. Alışveriş merkezindeki konsept mağazacılığa yeni bir boyut kazandıran markaları Wepublic’te bünyelerine yeni kattıkları kadın giyim markasının tanıtım davetine ev sahipliği yapan Boyner, her zaman olduğu gibi şıklığıyla göz kamaştırdı.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR