HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Arefe gününde saat 14:00’te yengeç burcunda bir yeniay oluşacak. Ailevi konularda, güvenliğimizi içeren konularla ilgili yeni başlangıçlar devrede olabilir. Yeniay zamanı atılacak adımlar uzun soluklu olacağından, evimiz, ailemiz, yuvamız, güvenliğimizle ilgili her tür başlangıçlarımızı ve yeni adımlarımızı bu tarihten sonraki dönemde yapmaya özen gösterelim.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; bazı olaylara karşı kayıtsız kalmaya meyillisiniz. Başarılı insanlarla vaktinizi geçirmek ve iyi bir arkadaş çevresine sahip olmak sizin için çok önemli. Toleransınızı yüksek tutar, anlayışınızı sağlarsanız hayat boyu çok mutlu olursunuz. Bu sene, hayatınızda önemli değişimlere açık olun.


Koç Burcu: Bugün oluşan yeniay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Aileniz ve yuvanızla ilgili her tür konu ve başlangıcı bu yeniayla beraber devreye sokabilirsiniz. Ev alım, satım, yer değiştirme, kiralama gibi işleriniz için bu yeniayı kullanmalısınız.

Boğa Burcu: Yeniay, yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandıracak. Satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ya da bilişim sektörlerinden biriyle uğraşıyorsanız, bu alandaki kararlarınızı önünüzdeki dönemde devreye sokmalısınız.

İkizler Burcu: Yeniay, parasal konularda önemli adımlarınız için sizi destekliyor. Atılacak doğru adımlar, ticaret, alım,satım,sanat ve kreatif alanlarda sizi yukarılara taşıyabilir. Maddi konularda harekete geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Hayatınız adına atılacak adımları, girişilecek projeleri, yeni başlangıçları ve kararlarınızı, kafanızda oluşturduğunuz tüm plan ve projeleri harekete geçirmek için adımlarınızı bu Yeniay zamanı atmaya özen gösterin. .

Aslan Burcu: Bugün oluşan Yeniay, diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Kötü bir alışkanlığınız varsa bu alışkanlığınızı bırakmak için harekete geçebilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün sosyal çevrenizi hareketlendiren bir Yeniay oluşacak. Geleceğe yönelik planlarınızı bu Yeniay sayesinde devreye sokabilirsiniz. Arkadaşlarınızla düşündüğünüz, organize ettiğiniz birtakım işler ve projeler varsa uygulamaya koymanın tam zamanı.

Terazi Burcu: Yeniay sizin kariyer ve iş alanlarınızı ön plana çıkartacak ve önünüzdeki o beş gün boyunca işinizle, kariyerinizle ilgili önemli konu ve olaylara daha fazla itina göstereceksiniz. Önemli kararlarınızı devreye sokun.

Akrep Burcu: Yeniay, seyahat, eğitim, hukuk, medya, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde yeni başlangıçlarınızı ve kararlarınızı destekliyor. Yaptığınız görüşmelerin altına imza atmak için ya da tanıştığınız insanlarla yeni işlere başlamak için uygun bir dönem.

Yay Burcu: Bugün oluşan Yeniay’la birlikte parasal konularda yeni başlangıçlar ve kararlar sizi destekliyor. Parayla ilgili büyük bir borç alacaksanız, büyük bir kredi altına girecekseniz bu tarihten sonra hareket edin.

Oğlak Burcu: İkili ilişkiler ve evlilik evinizde oluşan Yeniay, bu alandaki kararları ve başlangıçlarınızı destekliyor. Bir evlilik kararı, nişan/söz gibi adımlar için şanslı bir dönem. Ortaklaşa işleriniz için de adımlar atabilirsiniz.

Kova Burcu: Yeniay işle ilgili, hizmetle ilgili konularda yeni başlangıçlarınızı karşınıza getirecek. Bu süreçte yeni bir işe başlamak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, aynı zamanda sağlığınızda kontrollerinizi yaptırmak adına fayda sağlayabilirsiniz.

Balık Burcu: Yeniay, aşk hayatınızdaki yenilikleri başlatacak. Bütün kararlarınızı, başlangıçlarınızı uygulayabilirsiniz. Çocukla ilgili konularda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler için de şanslı bir Yeniay olacak.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR