Bodrum'da yazlık evi olan ve içinde çeşitli hayvanlar besleyen Ali Şen, 'Ali Baba'nın Çiftliği' dediği yazlık evinde ailesiyle bir araya geldi. Şenaynı zamanda yeni yaşını ailesiyle pasta keserek kutladı. Doğum gününde Ali Bey'i kızı Suzan Şen, oğulları Adnan ve Metin Şen, torunları Berk, Batu Şen, Melisa Keçeli ve Nail Yiğittaş da yalnız bırakmadı. Suzan Şen özel günde çekilen kareyi 'İyi ki doğdun canım babam seni çok seviyoruz' notuyla paylaştı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.