İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı Necdet Ayaydın ve eşi Emel hanım önceki gün İstinyePark'da objektiflere yansıdı. Akşam saatlerinde alışverişe gelen çift akşam yemeğine geldiklerini söyleyerek el ele Markalar Sokağı’nda bulunan La Petite Maison restorana girdiler.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.