HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay aslan burcundayken, kimliğimiz ön planda, eğlenceli konu ve olaylara yatkın olarak haftaya başlıyoruz. Bu hafta yardımseverliğimiz, yaratıcılığımız, üretkenliğimiz yüksek olacak. Önemli işlerimizi Cuma gününe kadar toparlamakta fayda var zira merkür Cuma günü itibarıyla gerilemesine başlayacak. 17 haziran a kadar yengeç burcunda gerileyeceğinden, iletişimimizde duygusal davranmaya, aksilikler yaşamaya ve alınganlıklarla sorunlara neden olabiliriz. İyi haftalar....

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; güçlü, girişken, inatçı, etkileyici  bir kişiliğe sahipsiniz. Aslında başkalarının düşüncelerini ve yaptıkları işi etkileyebilecek bir gücünüz var. İnsanlar sizden kolaylıkla etkileniyor. Bu sene, hayat size bir çok açıdan göz kırpacak, şanslısınız.

Koç Burcu: Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla başlayacaksınız. Bugün aile hayatınızda yapmanız gerekenler için kolaylıkla harekete geçebilir, hızlı ve çabuk davranarak işlerinizi halledebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün işlerinizin çoğunu ev ortamlarından halletmek isteyebilirsiniz. Bugün yaratıcılığa, satışa, borsaya, sanata dayalı işleriniz varsa kafanız iyi ve hızlı çalışacak, sorunlarınızın çözümü için harekete geçebilirsiniz.

İkizler Burcu: Bugün, bir ev ödemesi, kiralama, satın alma gibi işlemleriniz devreye girebilir.Ya da ailenize yapmanız gereken para yardımlarınız için harekete geçebilirsiniz. Gün içinde iletişiminiz çok aktif olacak.

Yengeç Burcu: Haftaya parasal işlerinize odaklı olarak giriş yapacaksınız. Bugün , yakın çevrenizle olan iletişime dayalı konularda hızlı, hareketli ve çözüme yönelik hareket edeceksiniz.

Aslan Burcu: Haftaya şartlar lehinizde başlayacaksınız. Planla hareket etmek bir kaç gün boyunca size kazandırabilir. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel enerjilerle, kişisel isteklerinizi yerine getirebilirsiniz.

Başak Burcu: Haftaya geri planda duracağınız işlerinizle başlıyorsunuz. Bugün, arkadaşlarınızla yaptığınız planlar varsa, onlarla güzel bir gün geçirebilirsiniz. Uzaktan alacağınız haberler enerjinizi düşürmesin.

Terazi Burcu: Bugün, iş hayatınızdaki düşünceleriniz ve amaçlarınız için dolaylı yollardan harekete geçebilirsiniz. Sosyal ortamlarınızda, arkadaş meclislerinizde kendinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz.

Akrep Burcu: Haftaya kariyer konularınız ön planda olarak başlayacaksınız. Grupsal çalışmalarınız daha hızlı ilerleyecek. İş hayatınızda kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koymak isteyeceksiniz.

Yay Burcu: Bugün, iş alanlarınızda hızlı ve etkili davranacaksınız. Kafanız parasal konulara yönelik olaylarda çözümcü çalışacak. Sizi az tanıyan insanların yanında güçlü kimliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Haftaya ortaklaşa para konularınızla başlıyorsunuz. Bir banka ödemesi, parasal işlemler vaktinizi alabilir. Bugün, sevdiğiniz kişiyle seyahat planlarınızı yapmak, seyahate çıkmak gayet olumlu bir gün.

Kova Burcu: Haftaya özel konularınıza odaklanarak başlayabilrisiniz. Bugün, iş alanlarınızda parasal olarak istediğiniz desteği göreceksiniz. Yine kafanızdaki plan ve projeleri hayatınıza geçirebilirsiniz.

Balık Burcu: Haftaya tamamlanması gereken günlük işlerinizle başlayabilirisiniz. Kafanız hızlı çalışacak ve enerjinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. İş alanlarınızdaysa, bazı esneklikler göstermeniz gerekiyor.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR