HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ikili ilişkilerimiz veya ortaklaşa işlerimiz ön planda olarak başlıyoruz. Salı günü Venüs Boğa burcuna geçecek. İlişkilerimizde istikrarlı, sanatsal, kalıcı yönler ortaya çıkabilir. Çarşamba günü merkür ikizler burcuna geçiyor. İletişimimiz hızlanabilir. Cuma günü öğleden sonra oluşan Dolunay, din, felsefe, yüksek öğrenim, eğitim, akademik konular, seyahat, turizm, yabancılarla yapılacak olan işlerimizde, ticari hayatımızda önemli sonuçları karşımıza getirebilir. Aynı gün jüpiter’in düzelmesiyle beraber daha şanslı bir döneme geçiş yapıyoruz

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, tatlı, içe dönük, düşünceli bir insansınız. Başkalarına yardım etmek ve el uzatmak sizin için çok önemli. O yüzden tüm insanlara ve ihtiyacı olanlara yardım etmek niyetindesiniz. Bu da etrafınızda çok arkadaş olmasına neden oluyor. Bu sene hayatınızda önemli açılımlarınız olabilir.

Koç Burcu: Bugün, yakın çevrenize karşı konuşmalarınız hızlanabilir. İçten, samimi duygularınızla sevdiklerinizle paylaşımınızı arttırabilirsiniz. Özel hayatınıza ve ortaklı işlerinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir

Boğa Burcu: Sevdiğiniz insanın hayatına veya isteklerine göre kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttıracağınız gibi önemli parasal anlaşmalar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu: Bugün hayatınıza dair konuşma ve görüşmelerinizde hızlanmalar yaşanabilir. Çocuklarınızla veya aşkınızla ilgili konular öğleden sonra yerini iş ve sağlık alanlarınıza bırakacak.

Yengeç Burcu: Bugün, ev ve aile hayatınıza odaklı başlayan gününüz öğleden sonra yerini daha eğlenceli konu ve olaylara bırakabilir. Aşkınızla iletişiminiz hızlanacak. Varsa çocuğunuzla ilgili ayrıntılara odaklanabilirsiniz.

Aslan Burcu: Sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınıza karşı anlayışlı, doğru ve güzel yaklaşımlarınız olabilir. Öğleden sonra ilgi alanınız ev ve ailevi konulara kayacak. İşlerinizi tamamladıktan sonra kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz.

Başak Burcu: Gün içinde  parasal konularda  öğlen saatlerine kadar önemli kararlardan kaçınmalısınız. Bir yandan da tamamlamanız gereken işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Yakın çevrenizle paylaşımlarınız artacak.

Terazi Burcu: Bugün eskiden tanıdığınız insanların karşınıza getireceği teklifler,  plan ve projeler üzerine eğilebilir, dış ortamlarınızda kendinizi iyi ifade edebilirsiniz. Önemli sorumluluklarınız olabilir.

Akrep Burcu: Bugün, ortaklaşa para konularında olumlu etkiler altında olacaksınız yalnız önemli kararlarınızı öğleden sonra yapmaya özen gösterin. Kişisel istek ve beklentileriniz artmaya başlayacak.

Yay Burcu: Bugün öğlene kadar  sosyal çevre konularınız öne çıkmaya başlayacak. Daha fazla kalabalık ve grupsal işlerinizle uğraşabilirsiniz. Öğleden sonraysa biraz kendinizi durgun ve isteksiz hissetmeye başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu: İş ortamınızda beraber çalıştığınız insanlarla iyi anlaşacaksınız. İş alanlarınız bir kaç gün boyunca yerini, arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize bırakacak. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttıracaksınız.

Kova Burcu: Bugün aşk mevzularınız önem kazanacak. Çocuklarla olan ilişkileriniz de devrede olabilir. Öğleden sonra enerjiniz yükselmeye başlıyor. Göz önünde olacaksınız ve çok çalışacaksınız.

Balık Burcu: Bugün ailenizle olan konuşmalarınızda keyfiniz yüksek olabilir. Sabah satlerinde ortaklaşa para konularınız sizi zorlarken öğleden sonra uzak çevrelerde rahat etkiler altında olacaksınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR