HT KULÜP

Sosyete tatilde...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Sıcaklar bastırınca serinlemek için Türkiye'nin gözde tatil merkezlerine akın eden sosyete ve iş dünyasının ünlü isimleri, denizden çıkmıyor. Yurtiçinin yanı sıra yurtdışına da giden tatilciler gündüz plajlarda vakit geçirerek denizin ve güneşin tadını çıkarıyor.

Akdeniz'i dolaşan İlhan-Pınar Sabancı çifti, doğa güzellikleriyle meşhur Mersin'de fotoğraflar çekerek sosyal medyadan paylaştı. Tatil rotasını Mikonos olarak belirleyen Neslihan Sabancı ile eşi Yalçın Sabancı, lüks tekneleriyle Yunan adalarını kapsayan mavi tura çıktı. İlk durakları Mikonos olan Sabancı çifti, gecesi gündüzüyle Mikonos'u yaşadı. İpek Ayaydın Abdik ile işadamı eşi Talat Abdik'in vazgeçilmez tatil adresi Bodrum. Cennet Koyu'nda evleri olan ikili, her sene yaz aylarını mutlaka
Bodrum'da geçiriyor. Bu sene yanlarında minik kızları Selin de var. Selin’i, geçtiğimiz günlerde denizle tanıştıran ikili, Bodrum'da tatil yapmaktan oldukça memnun. Marmaris'te ünlü bir otelde çocuklarıyla tatil yapan Hande Acar, plajda giydiği rengârenk mayolarla dikkat çekti.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR