HT KULÜP

Kıyafetlere bahar geldi...

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Bahar renklerini taşıyan kıyafetleriyle ve muhteşem kombinleriyle baharı getiren sosyetenin modasever hanımları, enerjik ve pozitif giyim tarzlarıyla davetlerde boy göstermeye başladı.

Sarı, pembe, kırmızı, turuncu, mavi gibi baharı çağrıştıran renkleri, kendi tarzlarında yorumlayarak kıyafetlerine yansıtan modasever hanımlar, davetlerde şıklıkta birbirleriyle yarışmaya başladı. Gece düzenlenen davetlerde çarpıcı ve göz alıcı renkleri tercih eden sosyetenin ünlü simaları, gündüz katıldıkları etkinliklerde  pastel tonlarıyla şıklıklarına  şıklık kattı... İşte size baharı çağrıştıran muhteşem kombinleriyle sosyetenin modasever hanımları...

Sezonun gözdesi pastel tonlar

Begüm Şen, Heves Ekinci, Fatoş Sarıgül ve Yasemin Özilhan’ın tercih ettiği pastel renkler, gündüz alışveriş yaparken hanımların kurtarıcısı oldu. Fatoş Sarıgül, UNICEF’in davetinde giydiği Altuzzara marka elbisesi, Judith çantasıyla şıklıkta bir numara olduğunu herkese gösterdi.

Çiçekli desenler ön planda

Elbiseleri çiçek açan Feryal Gülman ve Beyza Arslan, koyu zemin üzerine çiçek desenli kıyafetleriyle davetlerde hemen fark edildi. Çiçeklerle süslenen kıyafetlerini hafif makyajları ve doğal taradıkları saçlarıyla kombinleyen hanımlar baharın enerjisini kıyafetlerine yansıttı.

 

 

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR