Motoruyla caddelerde görmeye alışık olduğumuz Yasa Holding Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Sabancı, bu kez caddelerde yürüyüş yaparken karşımıza çıktı. Bebek'te telefonla konuşarak yürüyen Sabancı, daha sonra Bebek İskelesi'nden tekneye binerek semtten ayrıldı.
Ferit TUĞLUK
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.