Cemiyet hayatının moda ikonu Yasemin Özilhan, geçtiğimiz gün Bebek'te objektiflere yansıdı. Tarzı ile her daim çok konuşulan Özilhan, saç stiliyle de bir hayli dikkat çekti. Özilhan, ''Daha geçen konuştuk bu sefer beni mazur görün arkadaşlar'' diyerek yürüyüşüne kaldığı yerden devam etti.
Eren GÜREL
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.