Çarmıklı Holding Başkan Yardımcısı Osman Çarmıklı, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Karlı havada yürüyüşünü ihmal etmeyen iş adamı, Kuruçeşme-Emirgan arasında yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz aylarda koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastalığı evinde atlatan Çarmıklı, sık sık spor yaparak sağlığına dikkat ettiğini belirtti.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.