İşadamı Özer Sancak ve eşi Ebru Akel Sancak, sık sık gittikleri Zorlu Center AVM'de görüntülendiler. Yoğun iş temposuyla geçirdikleri haftanın ardından minik oğulları Eren ile birlikte mağazaları dolaşıp alışveriş yaptılar. Ardından bir restoranda yemek yiyen Sancak Ailesi, ailece mutlu bir poz vererek AVM'den ayrıldılar.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.