HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugn saat 17.15'te Boğa burcunda oluşan dolunay, sahip olduğumuz şeyleri daha önemli hala getirecek. Maddi güvene ve kalıcı işlere ihtiyacımız yüksek olacak. Maddi konular, kazanımlarımız, parasal işlerimiz öne çıkabilir. Yaptığımız işlerin kalıcı sonuçlarını görmek isteyeceğiz. Bu dolunay duygusal konularda rahat harekete geçebiliriz.


BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; çabuk sıkılan yapınızla bir işe konsantre olmayı öğrenmeli ve sonuna kadar gitmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Çekici yönünüzle toplum içinde çok çabuk dikkat çekiyorsunuz ve insanlar sizi dinliyorlar. Etkili bir iş hayatınız olabilir ancak kolay vazgeçme ve maymun iştahlılığa dikkat. Bu sene, ilişkileriniz sizi bir üst noktaya taşıyabilir. Biraz idareci olmalısınız.

Koç Burcu: Dolunay, sizin para evinizde gerçekleşecek. Elinize bir para geçebilir. Ortaklaşa başladığınız bir işin sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde biraz daha rahat davranmayı deneyin.

Boğa Burcu: Hayatınızla ilgili önemli bir kararlar altındasınız. Özel hayatınıza odaklı olduğunuz bu dönemde bir ortaklığı veya evliliği bitirme kararı ya da tam tersi evliliğe soyunma ve ortaklı işlerde bulunma kararı oluşabilir.

İkizler Burcu: Bugün gerçekleşen dolunayda bir işinizin gizli-saklı bir yanını öğrenebilir veya iş alanlarınızda problemlerinizin ardında yatan gerçek sebeplerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Oluşan dolunayla birlikte arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Ya da ortaya çıkacak bir organizasyon, özel hayatınız ve sosyal ortamınız arasında bir dengesizliğe neden olabilir.

Aslan Burcu: Dolunay, aile ve iş hayatınızda önemli gelişmelere neden olabilir. Özellikle aile hayatınızdaki yoğunluğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya iş konularında hassaslıklar yaşamanıza yol açabilir.

Başak Burcu: Bugün yakın çevrenizdeki insanların yaptırımları, uzak bağlantılarınızı ve iş alanlarınızı etkileyebilir. Bu süreçte yakın çevrenizle, uzak bağlantılarınız arasındaki dengeyi iyi korumalısınız.

Terazi Burcu: Dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Sevdiğiniz insanın para durumunda oluşan bir gelişme sizi hassas kılabilir. Veya ortaya çıkan bir borç sizi sıkabilir.

Akrep Burcu: Bugün sevdiğiniz insanın hayatına göre önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ilişkinizde bugünkü dolunayda zorlanmalar veya bir takım hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu: Dolunayda  iş, hizmet ve sağlık konularında belli etkiler altında kalabilirsiniz. İşinizde ortaya çıkacak bir takım sorunlar sizi zorlayabilir. Yine bu dolunayda sağlığınıza çok dikkat edin.

Oğlak Burcu: Bugün sosyal alanlarınızın fazla aktif olması; iş yoğunluklarınıza,  gelecek planlarınıza ve aşk hayatınıza ayıracağınız vakti çalabilir. Bugünkü dolunay özel hayatınızda bazı hassaslıklara neden olabilir.

Kova Burcu: Ailenize bu aralar ilgi göstermek zorunda olduğunuzu da biliyorsunuz. Fakat iş yoğunluğunuz bir türlü sizi bırakmıyor. Yoğun iş trafiği ile ailenize göstermeniz gereken ilgi sürekli çakışabilir.

Balık Burcu: Bugünkü Dolunay gündeminizi epeyce kurcalayacak. Önemli işleriniz, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve işleri nedeniyle zora girebilir. Her iki taraf arasında dengeyi sağlayabilmelisiniz.

Etiketler
pazar BURÇ
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR