HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya ay kovadayken toplumsal ilişkilerimiz, gelecek adımlarımız devrede olarak giriş yapıyoruz. Bugün genel olarak iletişimimizde anlaşmazlıklar ve bozulmalar oluşabilir. Konuşmalarımızda sert çıkışlarımız olabilir. Salı günü düşüncelerimizi toparlamak ve harekete geçmek için uygun bir gün. Çarşamba günü özel hayatımızda sorumluluklarımız devrede olacak. İlişkilerimizde soğuk ve mesafeli davranabiliriz. Perşembe günü yaşanacak dolunay, olayları biraz akışına bırakmamız gerektiğinin altını çiziyor. Cuma günü abartılı sözlerden kaçınalım. Bu hafta oldukça hareketli bir hafta olacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; macera seven ruhunuzu her anlamda iyi beslemeli ve dış etkenlerden bağımsız kararlar vermelisiniz. Araştırmacı yönünüz, analiz, detay gerektiren işlerde, tekstil, tıp, ilaç sektöründe başarı getirebilir. Sempatik yönünüzle her tür insanla çok kolay anlaşabilirsiniz. Bu sene, ani tepkiler vermeye açık olacaksınız. İş alanlarınızda mantıklı anlaşmalar oluşabilir.

Koç Burcu: Bugün sevdiğiniz insanla konuşmalarınızda ters agresif ve koparıcı etkiler altındasınız. Birbirinizi anlamakta zorlanabilir, özel hayatınızın bir çok konuda size engel olduğunu düşünebilirsiniz.

Boğa Burcu: Bir arada çalışacağınız insanlara karşı sabrınız bugün yüksek olmayacak. Kolay sinirlenebilir, çevrenizdekilerle geçinmekte zorlanabilirsiniz. Davranışlarınızda bugün sakin olmaya çalışın.

İkizler Burcu: Toplum içinde, kalabalık ortamlarda ufak tefek gerilmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca sosyal ortamlarınızdaki yoğunluklar, aşk hayatınızda sabırsız ve anlayışsız tutumlar içinde olmanıza neden olacak.

Yengeç Burcu: İş alanlarınızdaki değişim ve zorlanmalar, aile hayatınızda sinirli, agresif ve başınıza buyruk davranmanıza neden olabilir. Bugün konuşmalarınızda kırıcı olmamaya özen gösterin.

Aslan Burcu: Yakın çevre iletişiminizde bugün agresif tavırlara dikkat edin. Yapacağınız işlerden kolay tatmin olmayacaksınız. Fikirleriniz hızlı akacak ve sabırsızlık öne çıkacak.

Başak Burcu: Bugün, işlerinizi istediğiniz gibi oturtmakta zorlanabilirsiniz. Üzerinizde garip bir sinirlilik ve acelecilik görülebilir. İstekleriniz ve beklentileriniz konusunda ısrarcı olmayın.

Terazi Burcu: Sevdiğiniz insanın dengesiz ve sıkılgan halleri karşısında bugün kolay tepki vermeye müsaitsiniz. Fikir anlaşmazlıkları oluşabilir. Özel hayatınızda bir parça canlılığa ve farklılığa ihtiyacınız olabilir.

Akrep Burcu: Sağlıkla ve işle ilgili en ufak bir olumsuzluğu duymaya tahammül edemiyorsunuz. Kafanızda kurduğunuz herşey üzerinize üzerinize gelebilir. Bir konuşmanın işinizi etkilediğini farkedebilirsiniz.

Yay Burcu: Bazı işlerinizde mantıklı düşünmenize rağmen, duygusal kararlar alabilir, çabuk tepki verebilirsiniz. Sosyal çevrenizin üzerinizde yarattığı baskı, bugünlerde en çok özel yaşantınızı etkileyecek.

Oğlak Burcu: İş alanlarınızda kolay ikna olmayacak ve sinirli yapınızla işlerinizi idare edeceksiniz. Tek başınıza hareket etmekten ve kararlar almaktan kaçınmalısınız. İnsanlarla işbirliği yapmaya çalışın.

Kova Burcu: Özel hayatınızda daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Yakın çevrenizde oluşan olaylar, uzun vadeli düşüncelerinizi ve fikirlerinizi etkiliyor. Sonuca varmayan görüşmelerinizi gözden geçirmelisiniz.

Balık Burcu: Bugün yaratıcılığınızı iş alanlarınızda kullanabilirsiniz. Maddi konularda sabırsızlık ve isyankarlık öne çıkabilir. Önemli bir konuşmanın istediğiniz gibi şekillenmemesi sabırsızlığınızı tetikleyebilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR