Kosif Ailesi'nin üyeleri, bayramda hep birlikte teknedeler. Sarsala Koyu'na demirledikleri teknede, bayramın ilk günü bir araya gelen Kosifler, kahvaltı yapıp ardından denize girdi. Melda Kosif ile annesi Yasemin Kosif objektiflere yansırken, Sinan Kosif ve ailenin diğer erkek üyeleri teknenin üst katında sohbetteydi.
Onur AYDIN
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.