Cemiyet hayatının ünlü çiftleri Maya-İbrahim Bitargil ve Semih-Özge Sander çifti çocuklarıyla birlikte karne heyecanı yaşadılar. Sabah çocuklarıyla birlikte okula giden Maya ve İbrahim Bitargil çifti kızlarıyla birlikte fotoğraf çektirdiler. Semih ile Özge Sander çifti ise kızlarının karne heyecanına ortak oldular.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.