Önceki akşam Grand Hyatt Otel’de düzenlenen Türk Böbrek Vakfı'nın davetine cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Davetlilere birbirinden güzel Mehmet Köymen imzalı kıyafetleri İpek Tanrıyer ve Begüm Özbek mini defile ile tanıttı. Gecede Türk Böbrek Vakfına hayırseverler iki tane Diyaliz makinesi bağışladı. Davete Türk Böbrek Vakfı başkanı Timur Erk, Mukaddes Yamaç, Sevil Aslan, Nazlı-Özhan Tunalı, Aslı Aydın, Perihan Akı, Arzu Kunt gibi çok sayıda davetli katıldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.