Shangri-La Bosphorus Otel’de yapılan etkinliğe, 500’e yakın ziyaretçi, restoran sahipleri, şefler, sommelierler ve işletme müdürleri büyük ilgigösterdi. Gün boyu mahzenden özel olarakçıkarılan ürünlerin de tadıldığı etkinlikte, Firmanın yönetim kurulu üyeleri Ali Başman veMurat Başman’ın yanı sıra Barış Tansever, Kaya Demirer, Murat Dedeman, Levon Bağış da organizasyonda yer aldı.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.