HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu akşam saatlerinde ikizler burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay, iletişimimizi ve yakın çevre konularımızı hızlandırabilir. Doğru zamanda doğru şekilde hareket edebilir, ilişki ve iletişimlerimizi istediğimiz gibi yönlendirebiliriz. Hemen bir gün sonra oluşacak olan güneş-neptün karesi, bazı girişimlerimizde bizi yanıltabilir. Enerjimiz düşük çalışacak.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; zeki, uyanık, girişken ve inatçı bir kişiliğe sahipsiniz. Olaylardan ve koşullardan çabuk etkileniyorsunuz ve bu da ruh halinize olumsuz yansıyor. Etkili konuşmalarınızla insanların dikkatini çekiyorsunuz. Bu sene, oldukça etkili bağlantılarınız olabilir. Doğru zamanda, doğru yerde olacaksınız.

Koç Burcu: Yeniay, iletişim, satış, pazarlama, reklam, bilgisayar sektörleri için yeni karar ve başlangıçları gündeme getirebilir. Bu atılımlarınızı ve sonuçlarını etkili bir şekilde alabilirsiniz.

Boğa Burcu: Yeniay, yeni parasal kazançlar, maddi konularda yeni adımları ve kararları gündeme gelebilir. Önünüzdeki 15 gün boyunca atılımlarınızın sonuçlarını kalıcı bir duruma sokabilirsiniz.

İkizler Burcu:  Bu ay atacağınız adımlar, girişeceğiniz işler size uzun vadede fayda sağlayabilir. Geçen ay yaptığınız planlarınız için 15 gün boyunca çalışabilir ve harekete geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu:  Bu yeniay zamanı bilinçaltınızı düzenlemeli, adeta ruhunuzda bir bahar temizliğine girişmelisiniz. Önemli işlerden, başlangıçlardan ve kararlardan uzak durun. İş ilişkileriniz planlarınızı destekleyecek.

Aslan Burcu: Yeniay sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda oluşuyor. Yeni grupsal işler, geleceğinize yönelik adımlar ve atılımlar için uygun bir süreç olacak. Arkadaşlarınız ve çevreniz, parasal konularda sizi yanlış yönlendirebilir.

Başak Burcu: Yeniayla beraber geleceğinize odaklı işleriniz, kariyer hayatınız için önemli başlangıç ve kararlarınız devreye girebilir. Beraber çalıştığınız insanların sizi yanıltma etkisine karşı hazırlıklı olmalısınız.

Terazi Burcu: Gece saatlerinde devreye girenyeniayla beraber geleceğinizi ilgilendiren her tür girişim ve atılımlarınız için, seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarınız için önünüzdeki 15 gün boyunca harekete geçebilirsiniz.

Akrep Burcu: Yeniay ortaklaşa para alanlarınızda yeni kararları ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir, Size veya partnerinize parasal konularda teklifler gelirse yarından sonra harekete geçebilirsiniz.

Yay Burcu: Bu tarih ve sonrası evlilik, özel hayat, ortaklı işler konusunda yeni karar ve başlangıçlarınızı ortaya koyabilirsiniz. Ailenizin özel hayatınız veya ortaklaşa işleriniz konusunda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

Oğlak Burcu: Bu  yeniay, iş, hizmet ve sağlık hayatınızdaki yeni karar ve başlangıçlarınızı ayağınıza getirebilir. Ailenizin hem işiniz, hem sağlığınız için alacağınız yenikararlarda sizi desteklediğini göreceksiniz.

Kova Burcu: Sanatsal işlerinizee veya varsa daha çok çocuğunua ve onun konularına odaklanacaksınız. Bu gece saatlerinde oluşan yeniay aşk hayatınızda yeni kararlarınızı devreye sokabileceğinizin altını çizmekte.

Balık Burcu: Bu yeniay ev, aile ve yuva alanlarınızda, gayrimenkul, emlak alım satımı gibi işleriniz, yuva kurma istekleriniz için sizi harekete geçirebilir. Kafanızın net olmaması gibi etkiler yüzünden yanılma ihtimaliniz olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR