HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu haftabaşı sabırsız ve farklı etkilerle hareket etmek isteyebiliriz. Konuşmalarımız heyecanlı ve sıradışı olabilir. Olaylara çabuk tepki vermek, hemen harekete geçmek önem kazanacak. Salı günü venüs, Perşembe günü Merkür Aslan burcuna geçiyor. Hem duygularda, hem düşüncelerimizde duygusal, eğlenceli ve cömert yönlerimiz ortaya çıkabilir. Haftasonu bir yandan kafamıza göre davranmak isteyebilir, diğer taraftan hırslı, aktif ve dinamik bir şekilde harekete geçebiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sizden yardım isteyen insanlar için elinizden geleni yaparsınız. İçinizden gelen herşeyi yapmaya meyiliniz var. Zaman zaman kendinizi beğeniyorsunuz. Bu sene, hayatınız istediğiniz yönde ve hızlı akabilir.

Koç Burcu: Bu haftabaşı aile hayatınızdaki bazı konuşmalar çabuk tepki vermenize neden olabilir. Kafanıza estiği gibi davranmak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa parasal işlerinizi halletmek ve bu konularda enerjinizi harcamak size daha kolay gelebilir.

Boğa Burcu: Beklenmedik toplumsal konular, kişisel hayatınızda da çok kolay tepki vermenize neden olabilir. Kariyerinizdeki bazı konuşmalarda daha sakin olmalısınız. Özel hayatınız daha rahat etkiler altında olacak.

İkizler Burcu: İşinizle ilgili konularda düşüncelerinizi akterırken ani, sivri çıkışlardan, kafanıza göre hareket etmekten, çabuk sıkılganlıklardan uzak durmalısınız. Maddi konularda anlık kararlar almamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu: İş ve aile hayatınızdaki önemli değişimler, fikirsel olarak sizi asi ve isyankar yapabilir. Sevdiğiniz insanla vereceğiniz kararlar sizi harekete geçirecek ve siz de onunla beraber hareket etmekten mutluluk duyacaksınız.

Aslan Burcu: Seyahatteyseniz ya da dış ortamlarda bir işiniz varsa beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Planlarınızda aksilikler ve ertelenmeler oluşabilir. Bu süreçte sinirli olmamaya ve ilginizi daha fazla ailenize yöneltmeye önem vermelisiniz.

Başak Burcu: Bu haftabaşı parasal konularda, sosyal ortamlarda dikkatli adımlar atmalısınız. Gün içinde sıkılgan, sinirli, biraz tepkisel davranabilirsiniz ama iletişimsel işlerinizde güzel başarılar yakalamanız söz konusu.

Terazi Burcu: Fikirsel olarak birtakım zorlanmalar içinde olabilirsiniz. Özellikle iş ortağınızla bazı noktalarda anlaşmanız kolay olmayacak. Özel hayatınızda da toplum önünde ya da kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla aynı fikirleri paylaşmıyorsunuz.

Akrep Burcu: İş hayatınızda bazı konuşmalarınızda sizi harekete geçirici önemli konu ve olaylar karşınıza gelecek ama bu konu ve olaylara her zamankinden daha farklı tepkiler vermeniz mümkün. Çabuk sıkılacaksınız, farklı bir şekilde hareket edeceksiniz.

Yay Burcu: Bu haftabaşı riskli adımlara yatkın olacaksınız. Kendinizi durdurmak, doğru şekilde harekete geçmek, içgüdülerinize ve önsezilerinize güvenmek önemli olabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışı elden bırakmayın.

Oğlak Burcu: Bu haftabaşı aile hayatınızda sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Farklı konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekebilir. Sosyal çevrenizdeki insanlar sizi harekete geçirebilir ve kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olabilir.

Kova Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlar, gerginliklerinizi ve sinirinizi diğer insanlardan daha fazla hissedebilirler. Onlara karşı anlayışsız olacaksınız ama dış çevrelerde iş yaptığınız insanlarla anlaşmak daha kolay görünüyor.

Balık Burcu: Bu haftabaşı öğretmeye, sanata veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde gücünüzü ve enerjinizi etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Risk içeren işleriniz varsa çabuk ve düşüncesiz hareket etmekten kaynaklı olarak bazı sıkıntılar oluşabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR