Bugün ve yarın öğlene kadar Ay Başak Burcu'nda dolaşıyor; Bugünlerde daha zekice davranırız. Genel anlamda ilişkilerimiz mesafeli olabilir, sessizliği arzu edebilir, çok düşünüp az konuşma eğiliminde olabiliriz. Diğer günlerden daha hesaplı, daha kurnaz, daha eleştirel düşünceler ortaya çıkar. Başak burcunun etkisi ile daha detaycı ve daha çalışkan oluruz. Eleştirel tavrımızın farkına varmadan ilişkilerimize zarar verebiliriz. Bu nedenle Ay’ın Başak burcunda olduğu günleri kendimize ayırmamız daha doğru olabilir.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; insanları mutlu etmek ve onlarla paylaşım içine girmek sizin için çok önemli. Özel yaşantınızda fazla sosyal olmanızdan kaynaklı olarak zaman zaman sorunlar görülebilir. Yalnız kalmaktan korkmazsanız sağlık sıkıntılarınız olmayacak. Maddi konularda şanslısınız, bu şanslarınızı iyi değerlendirin. Bu sene değişik şanslar karşınıza gelebilir.

Koç Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz iyimser duygularla, iş ortamlarınızda tamamlamanız gereken işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Parasal konularda kalıcı adımlar atabilirsiniz.

Boğa Burcu: Bugün, eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa, ona vakit ayırmak önemli olacak. Uzaktan alacağınız haberler sizi mutlu edebilir.

İkizler Burcu: Bugün, evinizin düzenine yönelik çalışmalarınız gündeme gelebilir. Dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak önemliyken, başkaları için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu: Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız yalnız başkaları için yapmanız gerekenler öne çıkabilir. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz gün içinde iyi akacak. Ortaklaşa işlerinizde şanslısınız.

Aslan Burcu: Bugün, sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara değişken yaklaşacaksınız. İş alanlarınızdaki görüşmelerinizi kalıcı platforma taşıyabilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün yerinizde duramayacağınız bir gün olabilir. Duygusal iletişiminizde birkaç gündür yaşadığınız bir takım zorluklar geride kalmaya başlayacak. Kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

Terazi Burcu: Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz üşengeçlik ve ağırlık, söz verdiğiniz insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Bir kere kendinizi harekete geçirdikten sonra rahatlayacaksınız.

Akrep Burcu: Bugün, sosyal çevrenizden insanlarla görüşme arzunuz yüksek yüksek olacak. Aile hayatınızda üstlendiğiniz fedakarlıkları bugün bilinçli ve organize bir şekilde halledeceksiniz.

Yay Burcu: Bugün yerinizde duramayan yapınızla sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İş konularına eğilecek, iletişime dayalı işlerinizde, istediğiniz desteği alacaksınız.

Oğlak Burcu: Bugün, yabancı ortamlar ve yerlerde bulunma isteğiniz fazla olabilir. Eğer uğraşacağınız bir işiniz yoksa, kısa seyahatler, yeni yerler görme arzunuz yüksek olacak. İş alanlarınızda güzel ve kalıcı adımlar atılabilir.

Kova Burcu: Bugün, sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Eğer canınız hiçbir şey yapmak istemiyorsa, yapmayın. Herşeyi gözden geçirme dönemindesiniz, Kariyeriniz için atacağınız adımlarda kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz.

Balık Burcu: Bugün, özel yaşantınız ve ikili ilişkilerinize daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz. Geleceğinize yönelik konuşma ve görüşmeleriniz, işlerinizin ivmesini arttırabilir. Aile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR