HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün etkili olan merkür- satürn işbirliğiyle fikirlerimizi daha somut bir platforma oturtabilir, disiplinli çalışmalarda bulunabiliriz. Atacağımız adımlarda istediğimiz sonuçları almaya yatkın olacağız. Görüşmeler, uzun soluklu anlaşmalar yapmak için bugünün olumlu enerjisinden faydalanalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; ciddi, entelektüel, şefkatli, yardımsever bir insansınız. Güçlü bir bağımsızlık isteğiniz var ve başka insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Para konusunda hayatınız boyunca şanslarınız hep yüksek olacak yalnız parayı kullanmayı ve tutmayı kesinlikle öğrenmelisiniz. Bu sene, çok önemli anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Şansınız yüksek.

Koç Burcu: İş hayatınızda düşüncelerinizi ve fikirlerinizi uygulamaya koyabilir ve istediğiniz kalıcı sonuçları elde edebilirsiniz. Ortaklaşa parasal konularda somut adımlar size çok şey kazandıracak. Güzel iş fırsatları ve şansları devrede olabilir.

Boğa Burcu: Bu hafta aşk hayatınızda fikirlerinizi partnerinizle sağlam ve kalıcı bir platforma oturtabilirsiniz. Yine sanatsal işlerinizde önemli sorumluluklar almaktan çekinmeyeceksiniz. Aşk hayatınızda güzel fırsatlar devrede olabilir.

İkizler Burcu: Bu hafta aile hayatınızda şansı ve mutluluğu yakalayacaksınız. Aile hayatınız için yapmanız gerekenler ve sorumluluklarınız bugün devrede olurken, fikirlerinizi sağlam ve kalıcı bir zemine oturtmak isteyeceksiniz.

Yengeç Burcu: Bu hafta iletişimsel konularda şans sizden yana. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve yapacaklarınızı aşkta, çocuk sorumluluklarında ve sanatsal işlerinizde ortaya koyabilir, istediğiniz sonuçları yakalamaya yatkın olabilirsiniz.

Aslan Burcu: Bugün aile hayatınızın parasal sorumluluklarını üstleneceksiniz. Önemli görüşmeler, ev konularına yoğunlaştırılan çözümler önemli olabilir. Nasıl davranmanız gerektiğini bilmeniz önemli kapıları aralayabilir.

Başak Burcu: Bugün  sorumlu ve disiplinli adımlarla düşündüklerinizi hayata geçirmek için uygun birgün olabilir. Önemli görüşmlerinizi ve anlaşmalarınızı bugün yapmaya çalışmalısınız zira sonuçları tatmin edici olabilir.

Terazi Burcu: Bu hafta iyimser ve şanslı haftalardan birtanesi.  Bugün önemli anlaşmalar devreye girebilir. Planlarınızı hayata geçirebilir, bu ortamları yaratabilir, önemli görüşmeler içinde olabilirsiniz. Yine ekonomi yapmak için de uygun olacak.

Akrep Burcu: Sosyal ortamlarda önemli konuşma ve görüşmelerinizi kalıcı iş birliklerine çevirebilir ve uzun soluklu anlaşmalar sağlayabilirsiniz. Bu işiniz ağır ve emin adımlarla ilerleyecek..

Yay Burcu: Önemli işler konuşmalar, anlaşmalar ve görüşmeler devrede olurken, toplum önünde kendinizi mutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Satürnden alacağınız etkilerle görüşme ve anlaşmalarınızı uygun ve kalıcı bir zemine ve şartlara oturtabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Bu hafta geleceğinize dayalı işleriniz, dış koşullara bağlı projeleriniz adına oldukça şanslı bir hafta. Yabancılarla yapılacak işleriniz varsa, medya, eğitim, seyahat alanlarınızdaki görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı uygun şartlarla ve kalıcı bir şekilde halledebilirsiniz.

Kova Burcu: önemli bir para işinizi sağlam ve kalıcı temellere oturtabilir ve istediğiniz şartları sağlayabilirsiniz. Eşiniz veya partnerinizin hayatında da güzel anlaşmalar oluşabilir. Kalıcı adımlar için bu tarihi atlamamalısınız.

Balık Burcu: Özel hayatınızdaki düşüncelerinizi, planlarınızı uygulmaya sokmak ve kalıcı adımlar atmak için bugünü devreye sokun. Yine ortaklaşa projeleriniz için, almak istediğiniz danışmanlıklar veya taşınma işleriniz için bu tarihten yararlanmalısınız.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR