Arkadaşlarıyla birlikte Bebek'e gelen Çiğdem Kayalı, uzun süre bir kafede oturarak moral depoladı. Eğlenceli bir haftasonu geçiren Çiğdem Hanım, bir süre patlayan flaşlardan rahatsız oldu. Ardından tekrar sohbete dalan Kayalı'nın hafta sonu keyfi objektiflere böyle yansıdı.
Hakan YAĞCI
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.