Turcas Petrol CEO'su Batu Aksoy, geçtiğimiz gün eşi Gözde Aksoy ile Kanyon’daydı. Spor sonrası geldikleri AVM'de Gina Restaurant'a geçen Aksoy çifti, yorgunluk kahvesi içti. Alışveriş için mağazaları dolaşan Batu-Gözde Aksoy çifti daha sonra evlerinin yolunu tuttu.
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.