Bu Cumartesi eğlenceli yerler, duygusal konular daha fazla hayatımızda önemli olacak. Duygusal kararsızlıklarımız harekete geçilmesi gereken konularda bizi zorlayabilir. Öğlen saatlerinde kendimizi duygusal olarak geniş, iyimser hissedebiliriz. Yapılması gereken görevlerimiz, değişik ve farklı uğraşlar öğleden sonra devreye girebilir.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün doğduysanız; çekici, sevecen, müşfik, estetik, güzellikleri seven bir insansınız. Güzel olan herşeye çok düşkünsünüz. İradenizi geliştirmeli, hedeflerinize odaklanmalı ve hayatın sadece güzel yönleriyle ilgilenmemelisiniz. Geç olgunlaşacaksınız. Bu sene, hayattan alacağınız keyif yüksek olacak. Şansınızı iyi değerlendirin.
Koç Burcu: Bugün oldukça aktif, yoğun ve hareketli bir gün olacak. Sosyal ortamlarda bulunacağınız her tür planda orijinalliğinizi ortaya koyacaksınız. Birden fazla işle uğraşmak sizi mutlu edebilir.
Boğa Burcu: Bugün eviniz ve ailenizle ilgili konular gündeminize olacak. Yine de ön sezileriniz sayesinde bugün iş alanlarınızda oldukça önemli konuşma ve görüşmeler gündemde olabilir. Esnek olduğunuzda kazanacaksınız.
İkizler Burcu: Gelecekle ilgili planlarınız adına harekete geçmek ve bir şeyler yapmak isteğiyle dolu olacaksınız. Grupsal işler, seyahat, eğitim alanlarınızda sosyal çevre desteğiniz üzerinizden eksik olmayacak.
Yengeç Burcu: Bugün kendinize yönelik hırslı taraflarınız bazı konularda acele kararlar almanız neden olabilir. İş alanlarınızda bugün esnek olacak, önemli ortak parasal görüşmelerde bulunacaksınız.
Aslan Burcu: Bugün kendinize yönelik bir gün geçirme isteğiniz yoğun olacak. Özel hayatınızda ve ortaklaşa işlerinizde önemli görüşmeler ve konuşmalar içinde olacaksınız. Bir anlaşma gündeme gelebilir.
Başak Burcu: Bugün kendinizi bir çok konuda kopuk ve dağınık hissedebilirsiniz. İş alanlarınızda güzel görüşmeler ve anlaşmalar altında olabilirsiniz. Hayata ve yapacaklarınıza esnek yaklaşacaksınız.
Terazi Burcu: Bugün sosyal ortamlarınızda keyifli etkiler altında olacaksınız. Özel hayatınızda şanslı etkileriniz yüksek. Yaratıcılığa ve üretkenliğe dayalı işlerde partnerle ilerlemek size daha kolay gelebilir.
Akrep Burcu: Bugün daha fazla evinize ve ailenize yönelmek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızda yapılması gerekenleri iyi tespit edecek ve kolay halletmenin yollarını bulacaksınız.
Yay Burcu: Düşündüklerinizle uyguladıklarınız bugün birbiriyle örtüşmeyebilir. İletişim, yaratıcılık ve sanata dayalı işleriniz varsa şansınız yüksek. Ayrıca yakın çevreniz aşk hayatınızda size yeni kapılar açabilir.
Oğlak Burcu: Herşey sizin lehinize gelişiyor sadece etrafınıza bakmanız, bazı güzellikleri farketmeniz gerekecek. Ailenize maddi konularda yardımlarınız bugün esnek olabilir. Bir gayrimenkul konuşması söz konusu olabilir.
Kova Burcu: İletişime dayalı işlerde şans sizden yana olacak. Fikirlerinizi karşı tarafa aktarabilir, istediğiniz koşulları sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle esnek bir iletişim haline girin.
Balık Burcu: Yapamadıklarınızı gözünüzde büyütmekten kaçının. Geçmişi sorguladığınız bu dönemde bazı dedikodular önünüze gelebilir. Maddi konularda esnek ve rahat etkilerle dolu bir gün içindesiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR