Bugün sabah saatlerinde duygularımızda çoşku, abartı devrede olabilir. Duygusal olarak kendimizi iyi hissedeceğiz. Akşam saatlerinde mantığımız ve duygularımız birbiriyle çatışabilir. Önemli olayları sabah saatlerinde halletmeye çalışmalıyız zira akşam saatlerinde ay boşlukta olacak.
BUGÜN DOĞANLAR
Bugün sabah saatlerinde duygularımızda çoşku, abartı devrede olabilir. Duygusal olarak kendimizi iyi hissedeceğiz. Akşam saatlerinde mantığımız ve duygularımız birbiriyle çatışabilir. Önemli olayları sabah saatlerinde halletmeye çalışmalıyız zira akşam saatlerinde ay boşlukta olacak.
Koç Burcu: Bugün güzel ve sevindirici haberler alarak kafanızdaki kuşku ve kuruntularınızdan kurtulabilirsiniz. Bir seyahat planınız varsa, bugün bazı işlerinizde sıkışmalar oluşabilir. İş alanlarınızda güçlü insanlardan desteğiniz olacak.
Boğa Burcu: Farklı yerler ve çevrelerde kendinizi gösterebilir, evinizde otursanız bile değişik bir şeyler yapmanın peşinde koşabilirsiniz. Arkadaşınızla yapılacak bir seyahat veya gezi planı çok hoşunuza gidebilir.
İkizler Burcu: Kafanız sorumluluklarınızla çok meşgul, iş alanlarınızda bazı detayları gözden kaçırabilirsiniz. İş alanlarınızda ciddi adımlar söz konusu. İş konuları, özel hayatınıza gereken özeni gösterememenize neden olabilir.
Yengeç Burcu: Bugün, değişik ve sizden farklı insanlarla bir araya gelmek ve onların programıyla gününüzü geçirmek isteyeceksiniz. Bu ortamlar sevdiğiniz kişinin ortamı olabilir. Duyacaklarınız canınızı sıkmamalı.
Aslan Burcu: Bugün sevdiğiniz kişinin maddi durumuyla ilgili konular gündemde olabilir veya ortaklaşa alışveriş yapabilirsiniz. İş ortamlarınızda yaşadıklarınızı paylaştıkça sevginiz ve güveniniz artacak. Desteğiniz yüksek.
Başak Burcu: Sevgi dolu, anlayışlı ve karşı tarafın isteklerine yönelik bir gün geçireceksiniz. Aşk hayatınıza güçlü etkilere sahipsiniz.Ev ortamlarınızda sevdiklerinizle anlaşmakta bazı zorlanmalar oluşabilir.
Terazi Burcu: Rahatça işlerinizi halledebilir ve kendinize yönelik bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle konuşmalarınız gün içinde hızlanacak ama onlarla aynı doğrultuda hareket edemeyebilirsiniz.
Akrep Burcu: Bugün oldukça keyifli, romantik, anlayışlı bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanla rahat iletişime geçebilir, bir yerlere giderek vaktinizi harcayabilirsiniz. Bu aralar kendinize yatırım yapmalısınız.
Yay Burcu: Bugün ev ve aile ortamınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Para konularında bu aralar gücünüzü ortaya koyacaksınız. Davranışlarınızla, istekleriniz gün içinde örtüşmeyebilir.
Oğlak Burcu: Yakın çevrenizle ve iletişim halinde olduklarınızla oldukça keyifli birgün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizi hayat kararlarınızda desteklemesi hoşunuza gidecek, bazı şeyleri fazla zorlamayın.
Kova Burcu: Parasal konularda iyimser tavrınızı sürdürecek, gün içinde para harcamaya meyilli olacaksınız. Fırsatlar kapınızda ama siz bu fırsatları istediğiniz koşullara çevirmekte zorlanıyorsunuz.
Balık Burcu: Bugün, sevdiklerinizle ve size keyif veren insanlarla bir arada olmayı tercih edeceksiniz yalnız bazı konuşmalar ve görüşmeler pek hoşunuza gitmeyebilir. Arkadaşlarınızın sizi desteklediğini unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR